Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Lučenec

Zoznam ocenených na 20. ročníku celoslovenskej a 13. ročník medzinárodnej výstavy Szabóov grafický Lučenec s podtitulom HračkyVytlačiť
 

Odborná porota :                                                      

PhDr. Kinga Szabóová                                               

Andrea Németh Bozó                                                    

Jaroslava Hatvaniová                                              

 

 

  1. Kategória :

1. miesto :    Terézia Šimove,  Cirkevná ZUŠ Lučenec, „ Plyšové vtáčatká“                         

2. miesto :     Lenka Zuzčáková, ZUŠ F. Špániho Žilina, „ Hojdací koník“

3. miesto :    Ingrid Uhliarová,  Súkromná ZUŠ Novohradská Lučenec, „ Si so mnou od    narodenia“

Odmena :

a/ Alena Garajová, Súkromná ZUŠ Gemerská cesta Lučenec, „ Moja opička“

b/ Evanna Lazorová,   ZUŠ A.Dubčeka Vranov nad Topľou, „ Klbôčko je príma hračka, to ocení každá mačka“

c/  Kristína Belková,  Súkromná ZUŠ Gemerská cesta Lučenec, „ Môj macko Uško“

 

  1. kategória :

1. miesto :   Luise Jackovska,  Tukums Art School Lotyšsko, „ Hračky starých rodičov“

2. miesto :  Alexandra Kolbányiová, Súkromná ZUŠ Gemerská cesta Lučenec, „ moja hračka cez kľúčovú dierku“

3. miesto :  Ema Mališová, Súkromná ZUŠ Gemerská cesta Lučenec, „ Môj robot Emil“

Odmena :

a/ Radoslava Hanusinová, ZUŠ A.Dubčeka Vranov nad Topľou, „ hračka v rukách osudu“

b/ Eliška Ticháková, Cirkevná ZUŠ Lučenec, „ Pandia abeceda“

c/ Kolektívna práca : Alexandra Janštová, Dominika Burisová, Lea Cserinová, Rebeka Mária Tóthová, Marcela Medlenová, Nina Krnáčová -  Súkromná ZUŠ Gemerská cesta Lučenec, „ Hračky – skladačky“

 

  1. kategória :

1. miesto :   Lukáš Hlinica, ZŠ Jarná 20 Žilina, ,,Hojdací koník“                              

2. miesto :  Natália Miterková, ZŠ Kukučínova Detva „Môj kamarát Jojo“

3. miesto :  Lara Lukan, OŠ A. T. Linharta Radovljica, Slovinsko, „ Plyšová jašterica“

Odmena :

a/ Sára Šmehylová, ZŠ Jarná Žilina, „ Macík“

b/ Fabian Berky, ZŠ Mučín, „Šašo Jašo“

 

  1. kategória :

1. miesto :  Janka Kamzíková, ZŠ s MŠ Pohorelá, „V izbe môjho brata“                           

2. miesto : Petra Kantorisová, ZŠ s MŠ Pohorelá, „Malý Princ“

3. miesto : Šimon Ďurica, ZŠ Kukučínova Detva, „Balulík- spomienka“

Odmena :

a/ Sophia Parajňáková, ZŠ Úvaly, Česká republika  „ Moja izba plná hračiek“

b/ Erik Kelemen, ZŠ Farská Lúka Fiľakovo, „Rahela“

 

  1. kategória :

1. miesto :  Kristína Gandžalová, ZŠ s MŠ Pohorelá, „Kráľovstvo bábok“                              

2. miesto : Eva Vrtěnová, ZŠ Jarná Žilina, „S robotom“

3. miesto : Anička Kukolíková, CVČ Veľký Krtíš, „Mám ich stále rada“

Odmena :

a/ Marek Mata,   Spojená škola internátna Ždaňa, „ Kocky“

b/ Juraj Štrofek ,  ŠZŠ Vajanského 93 Modra, „Drevený koník

 

  1. kategória :

1. miesto : Jakub Boruv, Súkromná ZUŠ Pod Vinbargom Bardejov , „ Včera a dnes“             

2. miesto : Alica Polaščáková, SZUŠ Pod Vinbargom Bardejov, „Lego Slečna“

3. miesto : Bianka Mačugová, SZUŠ Pod Vinbargom Bardejov, „Zajo“

Odmena :

a/ Kolektívna práca  : Petra Kučerová, Terézia Kantorová, Alexandra Bokorová,    Dominika Adámeková, Laura Smädová,  Pedagogická a sociálna akadémia Lučenec, „Spomienka na detstvo“               

 

  1. kategória :

1. miesto :  Daniela Šuleková, Súkromná ZUŠ Gemerská cesta  Lučenec, „ Hračka z detstva“                           

2. miesto : Eva Čabová, Súkromná ZUŠ Novohradská Lučenec, „Hojdací koník“

3. miesto : Miroslav Oroszi, Cirkevná ZUŠ Lučenec, „Na dedine“

Odmena :

a/ Mária Majerníková, Súkromná ZUŠ Pod Vinbargom Bardejov, „Kocka“

         

Cena primátorky mesta PhDr. Alexandry Pivkovej :

            Monika Sklenková, Súkromná SUŠ Hodruša- Hámre, „Psík“

 

 

Cena PhDr. Kingy Szabóovej :

            Viktória Števková, SZUŠ Gemerská cesta Lučenec, „Môj plyšový ježko“


 
 

Úradné hodiny

Mestský úrad 
Pondelok: 7.00 - 15.00
Utorok :     7.00 - 11.00
Streda : 7.00 - 16.00
Štvrtok : 7.00 - 11.00
Piatok : 7.00 - 14.00

Kancelária 1.kontaktu
Pondelok : 7.00 - 15.00
Utorok : 7.00 - 15.00
Streda : 7.00 - 16.00
Štvrtok : 7.00 - 15.00
Piatok : 7.00 - 14.00

Mestské informačné centrum
Pondelok : 10.00 - 19.00
Utorok : 10.00 - 19.00
Streda : 10.00 - 19.00
Štvrtok : 10.00 - 19.00
Piatok : 10.00 - 19.00
Sobota : 11.00 - 19.00
Sobota : 14.00 - 17.00

Za obsah zodpovedá
webmaster


webygroup

Dnes má službu:

Lekáreň Ekolekáreň
Ľ. Podjavorinskej 5364,
Lučenec

ďalšie dni

Utorok 29.8.
Lekáreň na Rúbanisku
Rúbanisko II.Q
047 4330697
Streda 30.8. - 31.8.
Lekáreň Dr. MAX, Dukelských hrdinov
Dukelských hrdinov 5779,
Lučenec
0901 961 094
Streda 30.8. - 31.8.
Lekáreň Ekolekáreň
Ľ. Podjavorinskej 5364,
Lučenec

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

TERMÍNY JARMOKOV

  Lučenský jarmok 18.-19.08.2017  


English version
Magyar verzió

34307086

Úvodná stránka