Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Tradičný boľkovský Power fest je tu opäť!Vytlačiť
 

Fanúšikovia rýchlych mašín si aj tento rok prídu na svoje, keďže sa v poradí už 11-ty krát v tesnej blízkosti Lučenca usporiada podujatie Power fest. 8.júla sa na letisku v Boľkovciach stretnú nadšenci extrémnej, priamočiarej jazdy, aby si zmerali sily v rámci  3.kola Majstrovstiev Slovenska v šprintoch áut a motocyklov. Úroveň a počet pretekárov pozitívne ovplyvní aj skutočnosť, že je boľkovský majstrák zaradený aj do maďarského šampionátu, kvôli čomu dostali závody prívlastok "Drag Wars SK vs. HU".

Na šprintérskej trati sa tradične pobijú vozidlá rôznych druhov od extrémnych drag mašín, cez nafúkané dízláky, upravené pouličné dvoj- a štvorkolesové rýchliky až po luxusné a veľmi vzácne superšporty. Boľkovská "DRAGLANDIA" pre fanúšikov motoršportu a jedinečných strojov ponúkne teda aj tento rok najväčšiu koncentráciu konských síl na meter štvorcový a navyše samozrejme aj bohatý sprievodný program. Okrem tandemových duelov na pristávacej dráhe sa diváci môžu tešiť na jedinečnú motokaskadérsku show, ktorá ponúkne ukážku umenia ovládania motocyklov aj štvorkoliek a počas prestávky bude k videniu i driftérska ukážka dvoch špeciálov prekopaných za cieľom kreslenia gumových čiar.

Popri celodennom reve nadupaných motorov si v zóne show&shine prídu na svoje aj priaznivci vyleštených unikátnych kúskov, konať sa tu bude totiž 4.kolo seriálu milovníkov jedinečných áut - Car Fans Cup. Vo vyhradenej zóne sa usporiada moderované predstavenie štvorkolesových skvostov, fotenie s modelkami aj meranie akustického tlaku, takže sú vítaní aj majitelia extrémnych aparatúr. Novinkou bude zraz veteránov, v rámci ktorého budú mať majitelia vynovených železných tátošov s rokom výroby do 1980 bezplatný vstup a nachystané extra ocenenia v rámci stylingovej súťaže.

info: www.zrychlenie.sk

DSC_1860.jpgDSC_5673.jpg


 
 

Úradné hodiny

Mestský úrad 
Pondelok: 7.00 - 15.00
Utorok : 7.00 - 11.00
Streda : 7.00 - 16.00
Štvrtok : 7.00 - 11.00
Piatok : 7.00 - 14.00

Kancelária 1.kontaktu
Pondelok : 7.00 - 15.00
Utorok : 7.00 - 15.00
Streda : 7.00 - 16.00
Štvrtok : 7.00 - 15.00
Piatok : 7.00 - 14.00

English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka