Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Ocenení na 2. ročníku súťaže Petrohrad očami detí Vytlačiť
 

Organizátori výtvarnej súťaže Petrohrad očami detí ďakujú všetkým, ktorí sa zapojili a krásnymi prácami prispeli k vysokej úrovni súťaže. Vernisáž výstavy sa koná v priestoroch radnice, Ul. Dr. Herza 1 Lučenec dňa 20. decembra 2017 o 17.00 hod. a výstava potrvá do 26.1.2018. Na vernisáži si ocenení prevezmú ceny.  Organizátori výtvarnej súťaže Petrohrad očami detí ďakujú všetkým, ktorí sa zapojili a krásnymi prácami prispeli k vysokej úrovni súťaže. Vernisáž výstavy sa koná v priestoroch radnice, Ul. Dr. Herza 1 Lučenec dňa 20. decembra 2017 o 17.00 hod. a výstava potrvá do 26.1.2018. Na vernisáži si ocenení prevezmú ceny. 

Odborná porota :                                                       

PhDr. Ján Belko, PhD.

PhDr. Kinga Szabóová     

Renáta Adamová                                                     

  1. Kategória :                                                                                                          1. miesto : Evanna Lazorová, ZUŠ A. Dubčeka 880 Vranov nad Topľou ,

     “ Rozprávkové veže“

  1. miesto : Ľuboslav Kučera, ZUŠ Zimná 12 Spišská Belá, „ Chrám narodenia Jána               Krstiteľa“
  2. miesto : Katarína Kamenická, ZUŠ sídlisko Hrad 1138/18 Spišské Podhradie,

„ Červené žraloky v Benátkach severu“                                                     

Odmena: Zsófia Ördögh, ZUŠ SNP 5 Nové Zámky, „ Balerína“

Odmena : Monika Bekešová, ZUŠ Zimná 12 Spišská Belá „ Chrám preliatej krvi“

Odmena :  Jennifer Prašková, ZUŠ Zimná 12 Spišská Belá  “ Matriošky“

  1. kategória :

 

  1. miesto : Janka Homzová, ZUŠ Kováčska 43 Košice,  „ Petrohrad“
  2. miesto : Andrea Balická, ZUŠ A. Dubčeka 880 Vranov nad Topľou, „Strážca                          Ermitáže“
  3. miesto :  Nancy Lacová,  ZUŠ Svidník, „Pohľad zhora“

     Odmena: Damiána Árvaiová, ZUŠ Kováčska 43 Košice,  „ Petrohrad“

     Odmena : Nikol Ochodnická, ZUŠ Partizánska 290/17 Myjava, „ Petrohrad v noci“     

     Odmena : Lenak Ťažká, ZUŠ Zimná 12 Spišská Belá, “Medený jazdec“

  1. kategória :

 

  1. miesto :  Izabelle Záhorská, Súkromná ZŠ  Gemerská cesta 1 Lučenec                                       „ Silvestrovský    Petrohrad „
  2. miesto :  Oliver Širák, ZŠ Lúčna 26 Vranov nad Topľou „  Most!
  3. miesto : Ema Bohušíková, ZŠ Gaštanová 56 Žilina,  “ Petrohrad – západ slnka“

   Odmena : Vincent Hruška,  ZŠ Duklianska 1 Bánovce nad Bebravou, „ Mozaikový                                   Petrohrad“                                                                                                                 Odmena : Damien Chovanec, ZŠ M.R. Štefánika, Halisčská cesta 8 Lučenec,                                         „ Pestrofarebný Petrohrad ráno“

  Odmena : Simona Švarná, ZŠ Lúčna Nám. J.Pavla II. 827 Vranov nad Topľou, „ Ó, aká krása “

  1. kategória :

 

  1. miesto : Barbora Pastiriková, ZŠ Komenského 6 Sobrance, „ Potulky po Petrohrade“
  2. miesto : Natália Bakošová, ZŠ Veľkomoravská 12 Trenčín, „ Smolný chrám“
  3. miesto : Barbora Ďuríková, ZŠ Rozmarinová 1 Komárno,  „ Puškin“

      Odmena : Mária Staňová, Gymnázium Karola Štúra Nám. slobody 5 Modra,

     Odmena : Matúš Török, Gymnázium Karola Štúra Nám. slobody 5 Modra            

      Odmena : Klára Mária Demčáková,  ZŠ lúčna  Nám. J.Pavla II. Vranov nad Topľou,

                        „ Krása Petrohradu “

  1. kategória :

 

  1. miesto : Karolin Omastová, ZŠ Devínska 12 Nové Zámky,  „ Chrám Kristovho                            vzkriesenia“                   
  2. miesto : Eleonóra Padrao,  ZŠ Komenského 1216/1 Bánovce nad Bebravou,            3.miesto : Ján Kantorák, ZŠ Haličská cesta 7 Lučenec, „ Sankt Peterburg“

Odmena : Bruno Bablena, ZŠ M.R.Štefánika Haličská cesta 8 Lučenec, „Chrám“

Odmena : Lucia Časová, ZŠ Školská 2 Holíč, „ Isakijevskij sobor – chrám“

Odmena : Simona Chmelinová,  ZŠ Veľkomoravská 12 Trenčín, „ Chrám Kristovho vzkriesenia“

  1. kategória :

 

  1. miesto : Barbora Bezáková, ZUŠ Kováčska 43 Košice, „ Petrohrad“
  2. miesto : Alexandra Süttová, SOŠ pedagogická Sokolská 6 Modra, „Impresia“
  3. miesto: Kristína Mizerová,   SOŠ pedagogická Sokolská 6 Modra, „ Výročie v Petrohrade“

Odmena : Viktória Cseryová, Gymnázium Pavla Horova Masarykova 1 Michalovce,  „ Farebný pokoj“

Odmena : Viktória Cseryová, Gymnázium Pavla Horova Masarykova 1 Michalovce,  „Ráno v metre “

 Odmena : Monika Sklenková, Súkromná stredná umelecká škola Kyslá 214       

                         Hodruša – Hámre, „ Obraz v sne“

      Cena primátorky mesta Lučenec PhDr. Alexandry Pivkovej :

      Sára Kramárová, ZŠ Hlavná 16  Malcov, „ Večer“

     Odmena primátorky mesta za podporu súťaže – práce zo zahraničia :

    Česko :

    ZŠ J.A. Komenského, Pražská 101 ,   44001 Louny

    Základní škola Bohoslavova  2431, 27601 Mělník

    ZŠ Mlazice , Českolipský 1386, 27601 Mělník

    Slovinsko :

     Osnovna škola A.T. Linharta Kranjska 1290/1 , 4240 Radovljica

    Švajčiarsko :

    Schreuder J, Domaine du Rhone 34, 1890 St. Maurice


 
 

Úradné hodiny

Mestský úrad 
Pondelok: 8.00 - 16.00
Utorok :     8.00 - 12.00
Streda : 8.00 - 17.00
Štvrtok : 8.00 - 12.00
Piatok : 8.00 - 15.00

Kancelária 1.kontaktu
Pondelok : 8.00 - 16.00
Utorok : 8.00 - 16.00
Streda : 8.00 - 17.00
Štvrtok : 8.00 - 16.00
Piatok : 8.00 - 15.00

Mestské informačné centrum
Pondelok : 8.00 - 16.00
Utorok : 8.00 - 16.00
Streda : 8.00 - 17.00
Štvrtok : 8.00 - 16.00
Piatok : 8.00 - 15.00

English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka