Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Mesto Lučenec

Výsledková listina 17. ročníka súťaže TIMRAVINA STUDNIČKAVytlačiť
 

Vyhlasovateľ súťaže Timravina studnička  MESTO LUČENEC zorganizovalo s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR dňa 22.11.2013  17. ročník súťaže v prednese pôvodnej slovenskej prózy
Timravina studnička
 

Ocenení na  XVII. ročníku súťaže Timravina studnička Lučenec 20 13 :


I.kategória :
1. cena : Svetozár Filip Fábry,  ZUŠ Ludovíta Fullu  Ružomberok
                  Branisalv Jobus : Láska k spaniu a lenivosti
2.cena : Petra Simonová, Záhorské osvetové stredisko  Senica
                 Jozef Horák, Kura chudobného človeka
3. cena  : Petra Karšková,  Humenné
                   O.Sliacky : Vrkôčiky

Čestné uznania predsedníčky poroty Elišky Sadílekovej :
-  Soňa Fehérpatakyová - ZŠ Slobody Poltár
- Sára Szitáriová, ZUŠ Levoča
     
    
II. Kategória :
1. cena : Soňa Sojková, ZUŠ Veľký Krtíš 
                 Olivia Olivieri : O televízorovom chlapcovi
2. cena : Juraj Šuňal, ZŠ Mariánska Prievidza
                  Peter Urban Kamenná žena
3. cena  : Matúš Golian, Lučenec
                  Marta Hlušíková, Lož má sovie nohy

Čestné uznania predsedníčky poroty Elišky Sadílekovej:
-  Adam Praskač , Záhorské osvetové stredisko Senica
- Tamara Kenderová, ZUŠ Ludovíta Fullu, Ružomberok
- Miloš Podoľák, Zemplínske osvetové stredisko Michalovce


III.Kategória :
1.cena : Tomáš Horvát,  Humenné
                 Ján Uličiansky Čierny pasažier
2.cena : Izabela Bíliková ,Záhorské osvetové stredisko  Senica
                Veronika Šikulová: Kam si dajú nos?
3. cena  : Viktória Kelementová - ZŠ s MŠ Kalinovo

 

IV.Kategória :
1. cena : Sabína Phanová , Záhorské osvetové stredisko  Senica
                 Jozef Marec : Balada o hadej žene
2 .cena : Michaela Baboľová, ZUŠ Salvova  Rimavská Sobota
                  Marta Hlušíková Karamelový smiech
3. cena  : Simona Albertová, Prvé súkromné gymnázium Revúca
                   Ivana Gibová : Dúha


V.Kategória :
1.cena : Alžbeta Polačková, Prešov
                 B.S.Timrava :  U Kanátov
2.cena : Rozália Janešíková,  Turzovka
                Martin Kukučín : Keď báčik z Chochoľova umrie
3. cena  :  Anna Mišurová, divadlo OFINA Ružomberok
                  Dasa Podradská, Rebeka  


Mimoriadne ceny :

Cena primátorky mesta Lučenec PhDr. Alexandry Pivkovej: 
Natália Baloghová, Dolná Streda

Cena čestného občana obce Ábelová, poslanca BBSK Ing. Branislava Hámorníka  : 
Alžbeta Polačková,  Prešov

Cena riaditeľky Domu Matice slovenskej Ing. Aleny Rezkovej :
Martin Mihaľov Humenné


 
 

Úradné hodiny

Mestský úrad 
Pondelok 7.00 - 15.00
Utorok    7.00 - 11.00
Streda 7.00 - 16.00
Štvrtok 7.00 - 11.00
Piatok 7.00 - 14.00

Kancelária 1.kontaktu a pokladne
Pondelok : 8.00 - 16.00
Utorok : 8.00 - 16.00
Streda : 8.00 - 17.00
Štvrtok : 8.00 - 16.00
Piatok : 8.00 - 15.00

Za obsah zodpovedá
webmaster



English version
Magyar verzió

13868007

Úvodná stránka