Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Kultúrne a športové akcie ku dňu 30. 5. 2019

15.4. - 30.6.2019   8:00 - 16.00 hod.

kovacica_2019.jpg

Foyer Mestského úradu v Lučenci

Kovačickí umelci

Mesto Lučenec a autori Juraj Lavroš a Vladimír Galas Vás pozývajú na predajnú výstavu obrazov INSITNÉ UMENIE. Výstava potrvá do 30.6.2019.


 

1.5. - 31.5.2019   07:00

Lučenec

Do práce na bicykli 2019

-A v mesiaci Máj 2019 sa Mesto Lučenec zaregistrovalo do akcie –Do práce na bicykli 2019

Viac info: www.dopracenabicykli.eu


 

30.5.2019   17:00

Kino Apollo

Daddy Cool - maďarský dabing

Daddy Cool, slávny hit Boney M, dal názov bláznivej komédii o štyridsiatnikovi, ktorý si doma založí materskú škôlku a vedie ju hlavne veľmi svojsky.

Adriena odkopne jeho priateľka, pretože sa vôbec nespráva ako zrelý muž, ale skôr ako tínedžer. Bez zodpovednosti, bez ambícií, bez poriadnej práce, no i napriek tomu vždy v pohode. Keď sa spoznali, zábava bolo to najdôležitejšie. Časom ale všetci okolo dospeli… až na neho. Adrien zostal tvrdohlavým flákačom a teraz sa nestačí čudovať, keď naň ho jeho priateľka Maude srší hromy a blesky. Už by chcela mať rodinu, ale nejde mať deti s dieťaťom.


 

30.5. - 31.5.2019   19:00

Kino Apollo

Godzilla II: Kráľ monštier - maďarský dabing

Ať žije král!

Po celosvětovém úspěchu filmů „Godzilla" a „Kong: Ostrov lebek" uvidíme v kinech v červnu příštího roku další kapitolu z filmového monstrsvěta: „Godzilla II Král monster".

Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury.

Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. Ta se střetne s gigantickou radioaktivní můrou Mothrou, kaiju Rodanem a také svým největším nepřítelem, trojhlavým Kingem Ghidorahem. Když tyto předpotopní druhy, které byly doposud pokládány za pouhé mýty, opět ožijí, začnou bojovat o nadvládu a samotná existence lidské rasy tak visí na vlásku.


 
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka