Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Vyhodnotenie výtvarných prác 3. ročníka súťaže Petrohrad očami detí Vytlačiť
 

Organizátori súťaže vyjadrujú poďakovanie školám a jednotlivcom, ktorí sa zapojili do  súťaže Petrohrad očami detí. Výstava je sprístupnená 10.12.2018 – 20.01.2019 v Radnici mesta Lučenec. 

Odborná porota :                                                                                                                PhDr. Ján Belko, PhD.                                                                                                        PhDr. Kinga Szabóová                                                                                                    Renáta Adamová          

I. Kategória :                                                                                                                                  1. cena : V. Slamená, ZUŠ Zimná 12, 059 01 Spišská Belá                                                                      „ Katedrála sv. Petra a Pavla“                                                                                     2. cena : A. Králová, S ZUŠ Gemerská cesta 1 , 984 01 Lučenec                                                          „ Farebný kolorit Petrohradskej architektúry“                                                                3. cena : E. Bieliková, S ZUŠ Zvončinská  190/3, 900 55 Lozorno                                                            „ Mesto na vode“                                                                                                        Odmena : V. Beranová, S ZUŠ Geemrská cesta 1 Lučenec                                                                      „ Farebný Ruský chrám“                                                                                          Odmena : K. Palgutová,  ZUŠ Zimná 12, 059 01 Spišská Belá                                                                  „ Matriošky “                                                                                                                                                                                                                                                          II.  kategória :                                                                                                                                 1. cena : S. Dvorjáková, ZUŠ A.Dubčeka 880, 093 01 Vranov nad Topľou,                             2. cena : K. Binková, ZUŠ Gemerská cesta 1, 984 01  Lučenec,                                                   „ Vstupná brána do Petrohradu“                                                                                           3. cena : V. Irhová, ZUŠ Štúrova 123, 061 01 Spišská Stará Ves                                                  „ Zlaté vežičky Carskoe selo“                                                                                                 Odmena : S. Stella Vargová, ZUŠ Gemerská cesta 1, 984 01Lučenec,                                           „ Ruský chrám“                                                                                                                   Odmena : R. Anna Lajos, Súkromná ZUŠ výtvarný ateliér LADON, Bratislava                                 „ Most v Petrohrade “                                                                                        

  1.  kategória :                                                                                                                     1. cena :  Ž. Czirulová, ZŠ Rozmarínová 1, 945 01 Komárno                                                        „ Ohňostroj“                                                                                                       2. cena :  L.  Petíková, ZŠ s MŠ SNP 412, 067 61 Stakčín                                                             „ Cárova svadba“                                                                                                3. cena :  N. Zdechovanová, ZŠ Haličská cesta 7, 984 03 Lučenec                                                 „ Petrohradská jeseň“                                                                               Odmena : S. Hroncová, ZŠ Farská lúka 64 A , 986 01 Fiľakovo,                                                     „ Petrohrad“                                                                                                            
  2. kategória :                                                                                                                           1. cena : N. Cipová, ZŠ Komenského 6, 073 01 Sobrance                                                            „ Katarína II.“                                                                                                     2. cena : R. Štercel, ZŠ Adyho 6, 943 01 Štúrovo                                                                          „ Katedrála sv. Petra a Pavla....“                                                                       3. cena : N. Bakošová, ZŠ Veľkomoravská 12, 911 05 Trenčín,                                                      „ Česmenský chrám“                                                                                        Odmena :  Kolekcia 4 prác -  ZŠ Adyho 6, 943 01 Štúrovo                                            Poďakovanie  p.uč, Mgr.  Brocko, Žiaci : I. Farkašová, E. Struhárová, D. Varga, N.                               Křiva                                                                                                                                         
  3. kategória :                                                                                                                            1. cena : M. Šothová, ZŠ s MŠ SNP 412 , 067 61 Stakčín                                                              „ Chrám Krsitovho vzkriesenia“                                                                       2. cena : L. Falušová, ZŠ s MŠ Školská 1575, 962 05 Hriňová,                                                      „ Peterburg“                                                                                                     3. cena : K. Spišiaková, ZŠ Haličská cesta 7, 984 03 Lučenec,                                                      „ Chrám Kristovho vzkriesenia“                                                                       Odmena : E. Botoš, ZŠ L. Novomeského, 984 03  Lučenec                                                             „ Petrohrad“                                                                                                     Odmena : Z. Miadoková, ZŠ Haličská cesta 7, 984 03 Lučenec                                                       „ Nočný Petrohrad “
  4. kategória :                                                                                                                            1. cena : S. Paučíková, Stredná umelecká škola , Slavkovská 19, 060 01                                      Kežmarok , „ Chrám Kristovho vzkriesenia „                                                    2. cena : P. Ševčíková, Stredná umelecká škola , Slavkovská 19, 060 01                                      Kežmarok                                                                                                          3.  cena : N. Farkašovská, Stredná umelecká škola , Slavkovská 19,                                              060 01 Kežmarok, "Odlesky Petrohradu"                                                      Odmena : R. Pier,  Stredná umelecká škola , Slavkovská 19, 060 01 Kežmarok                             „ Nočný Petrohrad“                                                                                          Odmena :  V. Cseryová, Gymnázium P.Horova, Masarykova 1, 071 79 Michalovce                         „ Dážď zalisoval úsmev, mesto sú ľudia“

Cena primátorky mesta Lučenec PhDr. Alexandry Pivkovej :                                          M. Sklenková, 965 01 Stará Kremnička, „ Môj sen“  


 
 

Úradné hodiny

Mestský úrad 
Pondelok: 7.00 - 15.00
Utorok : 7.00 - 11.00
Streda : 7.00 - 16.00
Štvrtok : 7.00 - 11.00
Piatok : 7.00 - 14.00

Pokladňa
Pondelok : 7.00 - 14.30
Utorok : 7.00 - 14.30
Streda : 7.00 - 15.30
Štvrtok : 7.00 - 14.30
Piatok : 7.00 - 13.30

English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka