Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Ocenení - Szabóov grafický Lučenec - podtitul VesmírVytlačiť
 

  1. Kategória :

1. Miesto : Eva Kaličiaková, S ZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „ Mesačno-slnečný pár“      2. Miesto : Lenka Kaščáková, ZUŠ F.Špániho, Martinská 19, 010 08 Žilina, „ Portrét kosmonauta“                                                                                                                            3. Miesto : Michaela Velgosová, ZUŠ Košická 43, 040 01 Košice, „ Anjel“ 

Odmena : Cornelia Hricová, SZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „ Krajina vo vesmíre“    Odmena : Martin Cottenceau, SZUŠ  výtvarný ateliér LADON, Nevädzova 4, 821 01   Bratislava  , „ Mimozemšťania“

  1. Kategória :

 

  1. Miesto : Lenka Halžová, SZUŠ Pod Vinargom 1, 085 01 Bardejov, „ Sedím na asteroide“
  2. Miesto : Vanesa Farkašová, SZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „ Letná noc s hviezdami“   
  3. Miesto : Dennis Šimko, ZUŠ Kováčska 43, 040 01 Košice, „ V ústrobách vesmíru“

  Odmena : Terézia Reichlová, ZUŠ Horné Rakovce 1440/29, 039 01 Turčiansek Teplice,      „ Únos planéty“                                                                                                            Odmena : Noemi Kuráková, SZUŠ Novoradská 2 Lučenec, „Čo teraz?“                      Odmena : Matúš Kružliak,   SZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „Vesmírny bojovník“          Odmena :Kristína Spišiaková, SZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „ Objatie dvoch planét“

  1. Kategória :

 

  1. Miesto : Samuel Kucharík, ZŠ Sibírska 42, 080 01 Prešov, „ Mierová misia“
  2. Miesto : Nina Ješe Krajnc, OŠ A.T. Linarta Radovljica, Slovinsko, „ Vesmír“
  3. Miesto : Martin Štric, ZŠ Lesnícka 1, 080 05 Prešov, „ Sadíme život“

 Odmena : Roman Śóoš, ZŠ Lipová 229, 985 31 Mučín „ Prechádzka“                                   Odmema : Marianna Gažiová, SŠI Ždaňa, elok. Pracovisko Čaňa, Osloboditeľov 26,       044 14  Čaňa, „ Kozmonauti“                                                                                        Odmena : Denis Zupko, , SŠI Ždaňa, elok. Pracovisko Čaňa, Osloboditeľov 26,                044 14  Čaňa, „ Planéty“

  1. Kategória :

1. Miesto : Gabriela Kováčová, ZŠ Školská 1, 986 01 Fiľakovo, „ Planéta …“                          2. Miesto :  Barborka Jaščurová, CVČ P.O.Hviezdoslava 51, 990 01 Veľký Krtíš,                    „ Vesmír na dlani“                                                                                                                       3. Miesto :  Marek Mata, SŠI Abovská 244/18 Ždaňa, „ Mám najlepšiu mamku v celom vesmíre“                                                                                                                        Odmena : Darina Janová,  SŠI Abovská 244/18 Ždaňa, „ Blízke stretnutie“                          Odmena : Tomáš Strečko, SZŠ s MŠ DSA Kubínyiho námestie 6 Lučenec,                            „ Pristátie na mesiaci “

  1. Kategória :

 

  1. Miesto : Anna Malgovová, ZŠ Jarná 20, 010 01 Žilina, „ Výcvik kozmonautov“
  2. Miesto : Janka Kamzíková, ZŠ s MŠ Kpt. Nálepku 878, 976 64 Pohorelá, „Na vesmírných cestách“
  3. Miesto : Reisa Alexandra Györgyová, CVČ Hviezdosalvova 51, 990 01 Veľký Krtíš,

                 „ Vesmír v pohybe“    

Odmena : Martin Káčer, ZŠ JArná 20, 010 01 Žilina, „Vesmírne metamorfózy“                  Odmena : Ester Halagová, ZŠ Kúpeľná 2, 080 01 Prešov, „ Obraz v zrkadle" 

  1. Kategória :

 

  1. Miesto : Natália Štrbová, S SUŠ 966 61 Hodruša Hámre „ Cosmoctopus“
  2. Miesto : Denisa Kertésová, S ZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „ Deň a noc, slnko a mesiac“
  3. Miesto : Daniela Kozubová, S ZUŠ Pod Vinbargom 1, 085 01 Bardejov, „ Každý človek je vesmírom“

 Odmena : Veronika Ballová,  S ZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „ Priatelia z vesmíru“           Odmena : Pavol Štefa, , ZUŠ Kováčska 43, 040 01 Košice, „ Na cudzej planéte“

  1. Kategória :

  

  1. Miesto : Miroslava Cabanová, S ZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „ Cez vesmírne galaxie I.,II.III.- triptych“
  2. Miesto : Miroslav  Oroszi, Cirkevná ZUŠ Lučenec, „ Univerzum vesmíru“ 
  3. Miesto : Nika Gorelíková, Cirkevná ZUŠ Lučenec, „ Tajomstvá vesmíru“

 

Mimoriadne ceny :

1/ Cena primátorky  mesta Lučenec PhDr. Alexandry Pivkovej:                                      Mariana Melicherčíková, S ZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „ Zem držím pevne v rukách“

2/ Cena PhDr. Kingy Szabóovej :                                                                                       Lenka Tušimová,   S ZUŠ Gemerská cesta 1 Lučenec, „ Mliečna dráha“

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli svojimi prácami do súťaže. 


 
 

Úradné hodiny

Mestský úrad 
Pondelok: 8.00 - 16.00
Utorok : 8.00 - 12.00
Streda : 8.00 - 17.00
Štvrtok : 8.00 - 12.00
Piatok : 8.00 - 15.00

Pokladňa
Pondelok : 8.00 - 15.30
Utorok : 8.00 - 15.30
Streda : 8.00 - 16.30
Štvrtok : 8.00 - 15.30
Piatok : 8.00 - 14.30

English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka