Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mestská tržnica Lučenec s.r.o.

 

VITAJTE NA STRÁNKACH

MESTSKEJ TRŽNICE LUČENEC!

 

súčasná podoba budovy Mestskej tržnice

 


...a pohľady do minulosti - historické fotografie Vajanského ulice (kedysi L.Kossutha) a miesta, kde dnes stojí tržnica resp. zábery z jej budovania


 

AKTUALITY

Pozývame vás na naše tradičné podujatie Fašiangy!

26754485_10155552822147732_1541845032_n.jpg


 

Pozývame vás na podujatie fašiangy 2017, ktorému predchádza piatkový fašiangový sprievod masiek mestom!


 

POzývame na tradičné podujatie fašiangy!


 

pozývame vás na dobročinný malý vianočný trh šikovných rúk!


 

Pozývame vás na našu tradičnú akciu Grunt, ktorá bude tento rok spojená s chovateľskou burzou, farmárskym trhom, výstavou Plody novohradu a súťažou lučenská perkeltiáda!!!


 

Pozývame Vás na tradičné podujatie Fašiangy!


 

Srdečne Vás pozývame na Malý VIANOČNÝ TRH šikovných rúk!


 

Jesenné akcie 2014

 


 

FOTROVA KÁRA - 2.zraz lučenských veteránov

Jednou zo sprievodných akcií osláv III.lučenského hodovania - Dní mesta bol aj 2.zraz lučenských veteránov - FOTROVA KÁRA, ktoré spoluorganizovala Mestská tržnica.
Parádne staré autá a motorky, aktivity a súťaže pre deti aj dospelých, vystúpenie kapely MR.PSYCHO & THE DARK ANGELS a na záver sprievod ulicami mesta!

Viac foto nájdete tu:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.747555481978566.1073741916.393563360711115&type=3

 


 

Ďalšia tradičná akcia - Farmársky deň alias grunt 2 - je úspešne za nami. Ďakujeme za účasť všetkým partnerom, predajcom, ale v prvom rade návštevníkom!


 

Fašiangy opäť klopú na dvere a my Vás pozývame na obľúbené podujatie s odkazom na ľudové tradície. Dobrá nálada, dobrá muzika, dobré tradičné zabíjačkové špeciality a to všetko samozrejme za dobré ľudové ceny!
príďte 2.marca na tržnicu, tešíme sa na vás!!!


 

ďakujem vám za účasť na našej štefánskej zábave - štefánskom čurbese a tešíme sa na ďalší ročník !!!


 

Ďakujeme všetkým návštevníkom a partnerom za účasť a spoluprácu na OKTÓBROVÝCH podujatiaCH, ktoré sme pripravili spolu s našimi partnermi, predovšetkým Mestom Lučenec!!!


 


 

V poslednej dobe sme v spolupráci s Mestom Lučenec na tržnici úspešne realizovali tieto podujatia:

 


  

Pozývame Vás na Chovateľskú burzu!


Pozývame Vás na naše podujatie Chovateľská burza, ktoré organizujeme už štvrtý rok a dosiaľ zaznamenalo u návštevníkov, ale aj predajcov, veľký úspech.

Podujatie sme sputili už v roku 2012, kedy sa konalo celkovo 3 krát a prišlo si ho pozrieť niekoľko stoviek obyvateľov z Lučenca, ale aj z bližšieho či ďalekého okolia. Pozornosť detí na prvej burze pútala expozícia živých zvieratiek z farmy - malé prasiatka, teliatka, ovečky... Tie poskytol partner burzy, p. Vladimír Murín z Ratky, ktorý vlastní niekoľko fariem a pred tržnicou ponúka už niekoľko rokov vo svojom stánku aj farmárske produkty.

Odvtedy sme spolu absolvovali celý kompletný rok 2013 aj 2014 a od marca do novembra sme usporiadali 9 ročne. 1.marca 2015 štartujeme nový ročník a veríme, že bude rovnako úspešný ako ten predošlý.

V roku 2015 bude burza, rovnako ako v r.2014, prebiehať VONKU, na zadnom vonkajšom trhovisku!!! V interiéri tržnice budú prístupné len toalety a automat na kávu. Prosíme preto predajcov, aby si, v prípade, že to uznajú za vhodné, zabezpečili na predaj vonku prenosné dáždniky alebo rozkladacie stánky, ako ochranu pred zrážkami a ostrým slnkom!

Burzu navštevuje priemerne viac ako 40 predajcov - chovateľov z nášho regiónu a z Maďarska. Holuby, exotické vtáctvo, kanáriky, drobné hlodavce, psíky, mačky, sliepky, kačky, zajace a ešte mnoho iného je možné vidieť a zakúpiť alebo objednať. Taktiež sú k dostaniu chovateľské potreby, odborná literatúra, krmivá a iné náležitosti, týkajúce sa chovateľstva.

Srdečne Vás všetkých pozývame a tešíme sa na Vás od marca do novembra 2015! Podrobný rozpis termínov nájdete nižšie.

 

(ponúkame pár záberov z akcie, viac fotografií nájdete vo Fotogalérii)


 


Zberateľské burzy starožitností, kuriozít a blšie trhy


Mestská tržnica Lučenec a Mesto Lučenec Vás aj v roku 2015 pozývajú na svoje úspešné Zberateľské burzy starožitností, kuriozít a blšie trhy!
Momentálne máme za sebou už 3 úspešné ročníky! O pozitívnom ohlase svedčí aj pravidelná účasť takmer 50 predajcov, nielen z Lučenca, ale aj iných slovenských miest a tiež z Maďarska.

 

Bližšie informácie nájdete v menu Zberateľské burzy... a niekoľko fotografií vo Fotogalérii. 

 


 
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka